Nice House
Nice House
Харків
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (55)

  • Nice House
    20 000 $
    625 $/м²

    Петра Свинаренка вул., 14

    ПРЕМІУМ єВідновлення Нова Баварія
    1 кімната
    32 / 17 / 7 м²
    поверх 1 з 9
    сьогодні
    Продам 1-кімнатну квартиру на Баварії вул.П.Свінаренка,буд.14, загальною площею 32м2,житловою 17м2, розташовану на 1 поверсі 9-поверхівки.Будинок знаходиться всередині мікрорайону в самому центрі Баварії,поруч вся інфраструктура.Квартира дуже зручного планування 'чеський проект' в житловому стані готова до швидкого продажу та заселення,Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    35 000 $
    1 094 $/м²

    Козакевича вул., 29

    1 кімната
    32 / 15 / 7 м²
    поверх 7 з 9
    сьогодні
    Продам 1 комнатную квартиру с капитальным ремонтом, встроенная кухня, кондиционер, бойлер, мебель и техника остается. Работаем со всеми программами.
    Рієлтор
  • Nice House
    52 000 $
    746 $/м²

    Студентська вул., 5/2

    3 кімнати
    70 / 39 / 8 м²
    поверх 5 з 9
    сьогодні
    Код № 213-281-437 Вигідна пропозиція у центрі міста — ідеально для сімї або як інвестиції. 3 окремі кімнати — комфорт для кожного члена родини. Цегляний будинок — тепло взимку та прохолодно влітку. Квартира без “чужого ремонту” — можливість зробити дизайн під себе. Локація, яка завжди в ціні: метро у пішій доступності, школи, садочки, магазини, центр міста. Підходить під державні програми та сертифікати
    Рієлтор
  • Nice House
    165 000 $
    1 146 $/м²

    Барабашова вул., 36а

    3 кімнати
    144 / 81 / 17 м²
    поверх 19 з 25
    2 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру в ЖК «Парус», загальна площа 144 кв. м, житлова 81 кв. м, кухня 16,8 кв. м, євроремонт, вбудована кухня, побутова техніка, меблі, 2 санвузли. Тільки продаж, реальному покупцю торг.
    Рієлтор
  • Nice House
    4 500 $
    161 $/м²

    Черновський пров. (Володарського), 4

    1 кімната
    28 / 14 / 3 м²
    поверх 1 з 2
    2 дні тому
    Продам 1-кімнатну квартиру в районі Південного вокзалу, Мало-Черновський провулок, 4. Загальна площа 27,9 м², кімната 14,2; світло, газ, вода та туалет на вулиці, цегляний сарай у дворі, під Ваш ремонт.
    Рієлтор
  • Nice House
    36 000 $
    610 $/м²

    Кузнечна вул., 8

    3 кімнати
    59 / 32 / 9 м²
    поверх 1 з 1
    2 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру в Центрі з двома окремими входами — з вулиці та з двору (2 окремі квартири в одній = 1-кімнатна + 2-кімнатна) по вул. Ковальській, 8. Документи відповідають реальності. Можна відновити двері та зробити одну квартиру, як було спочатку. Автономне опалення, відповідно 2 кухні та 2 санвузли. Утеплена, капітальний ремонт. У цей час — в оренді. Це хороша інвестиція для бізнесу або для життя та бізнесу. Підійде сім'ї, яка хоче мати 2 окремі квартири. Затишний двір, інтернет «Тріолан», «Стріла», міська інфраструктура за 3 хвилини ходьби.
    Рієлтор
  • Nice House
    14 000 $
    393 $/м²

    Золочівська вул., 22

    1 кімната
    36 / 20 / 6 м²
    поверх 9 з 10
    вчора
    Продається 1-кімнатна квартира на вул. Золочівській, 22. Квартира розташована на 9-му поверсі 10-поверхового будинку, загальна площа 35,6 м², житлова 19,7 м², кухня 6,4 м², «полька», є технічний поверх, під Ваш ремонт. Реальному покупцеві — торг.
    Рієлтор
  • Nice House
    16 000 $
    374 $/м²

    Гиївська вул., 13

    1 кімната
    43 / 22 / 9 м²
    поверх 1 з 2
    2 дні тому
    Продам 1-кімнатну квартиру, вул. Гієвська, 13. Квартира розташована на 1-му поверсі 2-поверхового будинку. Загальна площа 42,8 м², кімната 21,9 м², кухня 9 м², санвузол суміщений, меблі та техніка — все залишається. Реальному покупцю торг, ключі на угоді.
    Рієлтор
  • Nice House
    42 000 $
    840 $/м²

    Любові Малої просп. (Постишева), 34

    1 кімната
    50 / 17 / 25 м²
    поверх 9 з 9
    2015 рік побудови
    2 дні тому
    Продам 1-кімнатну квартиру на просп. Любові Малої, 34, ЖК «Любові Малої». Квартира розташована на 9-му поверсі 9-поверхового будинку, є технічний поверх, капітальний ремонт, вбудована кухня, меблі, техніка.
    Рієлтор
  • Nice House
    42 000 $
    614 $/м²

    Сонячна вул., 7

    єВідновлення Салтівка
    3 кімнати
    68 / 41 / 9 м²
    поверх 4 з 16
    2 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру, вул. Сонячна, 7. Квартира знаходиться на 4-му поверсі 16-поверхового будинку, загальна площа 68,4 м², житлова 40,6 м², кухня 8,5 м², квадратний хол, кімнати роздільні, двостороння, 2 балкони, санвузол роздільний, кондиціонер, бойлер. Світло підключене від лікарні, тому світло не вимикають. Реальному покупцю торг, ключі на угоді. Сертифікат!
    Рієлтор
  • Nice House
    38 000 $
    552 $/м²

    Тракторобудівників просп., 128

    3 кімнати
    68.8 / 41 / 9 м²
    поверх 4 з 9
    2 дні тому
    Продаж 3-кімнатної квартири покращеного планування, пр. Тракторобудівників, 126-б. Квартира розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку, квадратний хол, кімнати роздільні, двостороння. Житловий стан, дизайнерський паркет, санвузол роздільний, велика лоджія, вихід на лоджію з кухні та з кімнати. Квартира вільна, ключі на угоді. Можливий продаж за програмою «єВідновлення».
    Рієлтор
  • Nice House
    20 000 $
    588 $/м²

    Драгоманова вул., 6

    єОселя єВідновлення Салтівка ЖК Салтівський-1
    1 кімната
    34 / 16 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    2018 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 1- кімнатна квартира ЖК " Салтовский " вул. Драгоманова ,6 . Квартира знаходиться на 9-му поверсі 9 поверхового будинку , є техповерх , загальна площа 34 м2 , житлова 15,5 м2 , кухня 8,4 м2 з балконом , санвузол суміщений , висота стелі 2,7 м ., будівельний стан .
    Рієлтор
  • Nice House
    33 500 $
    510 $/м²

    Гвардійців-Широнінців вул., 22

    3 кімнати
    65.7 / 41 / 7.4 м²
    поверх 8 з 9
    2 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру вул. Гвардійців - Широнінців , 22 . Квартира знаходиться на 8-му поверсі 9 поверхового будинку, чешка, кімнати роздільні, санвузол роздільний, металопластикові вікна, 2 балкони. Під Ваш ремонт. Квартира вільна, ключі на угоді. Реальному покупцю торг.
    Рієлтор
  • Nice House
    55 000 $
    902 $/м²

    Аерокосмічний просп. (Гагаріна), 80

    3 кімнати
    61 / 41 / 7 м²
    поверх 9 з 9
    2 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру пр. Аерокосмічний/пр. Гагаріна/, 80 . Квартира знаходиться на 9-му поверсі 9 поверхового будинку є техповерх, капітальний ремонт, кухня-студія, 2 спальні, санвузол суміщений. Всі меблі та техніка залишається. Можна придбати за сертифікат є Відновлення.
    Рієлтор
  • Nice House
    25 000 $
    806 $/м²

    Мирна вул., 3

    2 кімнати
    31 / 20 / 5 м²
    поверх 2 з 2
    3 дні тому
    Продам 1 кімнатну квартиру переплановану у 2 кімнатну на Павлівці за адресою вул.Мирна, буд.3,поблизу станції метро Наукова,розташовану на 2 поверсі 2 поверхового цегляного будинку.В будинку присутній технічний поверх та перекрито дах.Квартира в дуже доброму житловому стані з сучасним ремонтом дуже затишна та комфортна.За домовленністю залишаються меблі:3 сучасних шафи купе, двоповерхове ліжко (без матраців), письмовий стіл, кухонні меблі.Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    52 000 $
    1 209 $/м²

    Науки просп. (Леніна), 19

    2 кімнати
    43 / 32 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    3 дні тому
    Продам 2-кімнатну квартиру в Центрі міста за адресою пр.Науки,буд.19,розташовану на 5 поверсі 5 поверхового цегляного будинку з великим технічним поверхом над квартирою.Квартира дуже світла і тепла з сучасним євроремонтом зручного планування:кухня-студія та 2 окремі спальні. Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення.
    Рієлтор
  • Nice House
    47 000 $
    522 $/м²

    Дизайнерський пров. (Артема), 3

    3 кімнати
    90 / 54 / 10 м²
    поверх 3 з 5
    1939 рік побудови
    3 дні тому
    Продам 3-кімнатну квартиру загальною площею 90м2 в Центрі міста за адресою пров.Дизайнерський,буд.3,розташовану на 3 поверсі 5 поверхового цегляного будинку з входом до укриття безпосередньо з підїзду.Квартира знаходиться у житловому стані,дуже тепла,затишна,має стелі-3,2м.та зручне плаування:всі кімнати окремі,2 балкона,площа кухні складає 10м2. В квартирі є все необхідне для комфортного проживання.Меблі та техніка залишаються за домовленістю.Біля будинку облаштовані паркомісця.Роглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення.
    Рієлтор
  • Nice House
    44 700 $
    667 $/м²

    Євгена Котляра вул. (Червоноармійська), 8/10

    3 кімнати
    67 / 46.5 / 7 м²
    поверх 3 з 7
    1936 рік побудови
    3 дні тому
    Рієлтор
  • Nice House
    30 000 $
    909 $/м²

    Шекспіра вул., 16

    1 кімната
    33 / 17 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    3 дні тому
    Продам 1 кімнатну квартиру біля м.Ботанічний Сад по вул. Шекспира,буд.16, розташовану на 3 поверсі 5 поверхового цегляного будинку.Квартира загальною площею 33м2 в гарному житловому стані з сучасним ремонтом. Розглядається продаж за Державною програмою Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    30 000 $
    909 $/м²

    Вартових Неба вул. (Тобольська), 38

    1 кімната
    33 / 17 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    3 дні тому
    Продам 1-кімнатну квартиру біля м. Ботанічний Сад за адресою вул.Тобольська (Вартових небес) буд.38, розташовану на 4 поверсі 5 поверхового цегляного будинку.Квартира у дуже доброму стані з сучасним ремонтом облаштована всім необхідним. Розглядається продаж за сертифікатом Є-Відновлення!
    Рієлтор
  • Nice House
    25 000 $
    543 $/м²

    Тарасівський пров., 28

    2 кімнати
    46 / 26 / 7 м²
    поверх 1 з 1
    3 дні тому
    Продам 2-кімнатну квартира м.Спортивна за адресою пров.Тарасівський,буд.28, загальною площею 46 м2,розташовану на першому поверсі 1-поверхового цегляного будинку на чотири квартири, опалення теплові мережі (ХТМ), газ, встановленні лічильники. Закритий двір, є можливість ставити автомобіль.Фактично приватний сектор в Центрі міста поруч з метро! Місце розташування біля Фентезі парку.Всяі інфраструктура поруч! Квартира в доброму житловому стані ,має 2 роздільні кімнати,роздільний санвузол,облаштована всім необхідним для комфортного проживання.Розглядається продаж за Державною програмою є-відновлення!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.